WORLD BUSINESS EUROPE
İş Birlikleri Teklifleri

İş Birlikleri Teklifleri

WBE bir danışmanlık şirketidir profesyonel olarak uzman kadromuz ve tecrübelerimizden edindiğimiz deneyimlerle kurumsal kimliğimize kavuşmuş bulunuyoruz. Belçika, Avrupa ve Güney Amerika’da yabancı ülke vatandaşlarına yönelik hizmet veren bir kurumdur. İkamet izni, çalışma izni, evlilik, mülk edinme, vatandaşlık edinme, hukuki destek sağlamak gibi yasal işlemler konusunda kanunlar çerçevesinde danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Yurtdışından Avrupa’ya gelen yabancıların durumları uzman kadromuz tarafından incelenerek, yasal durumlarını sağlamak adına problemlerine uygun çözümler sunmaktayız. Ülkeler arası anlaşmalar ve ilgili kanunlar çerçevesinde farklı ülkelerden gelen yabancılara farklı prosedürler uygulandığından her müşterimizin durumunun ayrı değerlendirilmesi hayati önem taşımaktadır. WBE olarak Avrupa’da yaşamak isteyen ve iş-yatırım yapmak isteyen yabancılara kanunlar çerçevesinde en iyi hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Belçika ve Avrupa’da her ülkede olduğu gibi vergi ve KDV vergileri vardır.

Hizmetlerimiz: Muhasebe (audit) yıllık servisimiz mevcuttur, Oturma izni, Çalışma izni, Piyasa araştırma (marketing), Şirket ve eleman lisanslar, Şirket açılışı, Havaalanında karşılama ve transfer, Türkçe bilen tercüman personelimizle iş görüşmeleri, Hotel rezervasyonu, Kongre ve konferans, Şirketinizin sunumu, Eğlence ve tarihi yerler konusunda rehberlik, Gümrükleme ve temizleme.

 

Tüm şirketler  e-mail göndererek bağlantıya geçebilirler